avtoinsider.com

В Іраку відбувся конкурс краси вперше за 43 роки: перемогу здобула 20-річна студентка

  Переможниця першого в Іраку з 1972 року конкурсу краси говорить, що її нова робота - показати, що Ірак залишається "країною краси і культури всупереч тероризму і насильству". 

  Про це повідомляє "Радіо "Свобода". Конкурс краси був проведений на тлі суворих заходів безпеки в банкетному залі готелю в Багдаді. Переможницею стала 20-річна Шаіма Абдельрахман. Студентку, яка вивчає економіку, з міста Кіркук обрали з дев'яти учасниць конкурсу без дефіле в купальниках. 

  Абдельрахман також сказала, що вона працюватиме для сприяння освітніх ініціатив, особливо серед людей, які є переселенцями в результаті конфлікту. 

  Відзначається, що захід організував неурядовий фонд медіа, культури та інформації Аль-Мада. Фіналістки відвідали табір для переселенців у Багдаді.

  За повідомленням телеканалу "Аль-Арабії", проведення заходу спочатку планувалося в жовтні цього року, але його перенесли після того, як місцеві священнослужителі і релігійні лідери засудили захід як аморальний. Також телеканал повідомив, що дві конкурентки відмовилися від участі в конкурсі після отримання анонімних погроз. 

  Нагадаємо, напередодні титул "Міс світу-2015" здобула іспанка.

  Попередній матеріал
  Бійці 12-го інженерного полку ЗСУ повернулися з миротворчої місії в Косові
  Наступний матеріал
  СБУ проводить спецоперацію в Авдіївці - ЗМІ