В Індонезії знайшли 145-річного чоловіка

  Довгожитель має посвідчення, що народився  31 грудня 1870 року

  В Індонезії знайшли найстарішу людину. Чоловікові аж 145 років. Довгожителя звуть Мбах Гото. Він має посвідчення, що народився 31 грудня 1870 року.

  Чоловік пережив всіх своїх братів та сестер, а також чотирьох жінок та дітей. Мбах Гото вже не може самостійно їсти і має проблеми із зором.

  Якщо незалежні експерти підтвердять, що документи справжні, то індонезійця вважатимуть найстарішою людиною планети.

  Зазначимо, офіційно найстарішою людиною на планеті вважається 116-річна італійка Емма Морано. Нині підтверджено, що вона є останньою людиною, яка народилася ще у XIX столітті.

  Тим часом найстарша у світі панда на ім'я Пан Пан відзначила свій 31-й день народження у китайському місті Ченду. У перерахунку на людський вік – це близько ста років.

  Працівники центру захисту тварин, які стежать за здоров'ям іменинника, приготували святковий торт. Фанатів Пан Пана – а таких чимало – на день народження не запросили. Іменинник останній час почувається зле. Щоправда, це не позначилось на апетиті – святковий торт зточив оперативно.

  Пан Пан народився у провінції Сичуань у 1985-му і змалку живе в неволі. Зазвичай вік панд не перевищує 20 років. Однак Пан Пан встановив новий рекорд і залишив по собі аж 130 нащадків.

  Попередній матеріал
  ДТП під Броварами: журналісти відвідали у лікарні постраждалих спортсменів
  Наступний матеріал
  Як воїнам АТО знайти своє місце на ринку праці

  У київському зоопарку помер найстаріший бегемот світу

  У Нью-Йорку померла найстаріша людина планети

  В Японії помер найстаріший чоловік на планеті

  Найстаршими молодятами в світі визнали 103-річного британця та його обраницю