Українка стала першою віце-місс Всесвіт

  Красуня з України стала першою віце-місс Всесвіту. Одеситка Олеся Стефанко посіла друге місце на конкурсі краси у Бразилії. Дівчині - 22 роки. Вона поступилася короною лише красуні з Анголи.

  Один із найбільш хвилюючих моментів фіналу. На сцені лишилися тільки двоє з дев`яти десятків учасниць. Одна з них - здобуде корону, друга - почесне звання "перша віце-міс Усесвіт". І красуні, і публіка завмерли в очікуванні. В обох дівчат - чимало прихильників, вони представляють країни, які досі не перемагали в конкурсі.

  Корона - йде до Анголи. Міс Усесвіт 2011 стає 25-річна Лейла Лулліана да Коста Віейра Лопес.

  Лейла Лопес, Міс Всесвіт-2011: "Я хочу подякувати своїм друзям. Вони завжди казали, що моя усмішка їх надихає. Я спробую і надалі бути дуже щасливою, приваблювати людей і спонукати їх до діяльності. Як міс Ангола, я вже працювала в багатьох соціальних проектах - з бідними дітьми, з пенсіонерами, з хворими на СНІД. Як Міс Усесвіт я зможу зробити ще більше".

  Саме таких слів і чекали від переможниці. Головна красуня зобов`язана бути життєрадісною та дбати про інших. Щонайменше протягом одного року, поки не передасть корону наступниці.

  Хімена Наваррете, Місс Мексика-Всесвіт 2010: "В тебе багато роботи, якщо ти Міс Всесвіт. Ти подорожуєш, займаєшся різними проблемами, особливу увагу приділяєш проблемі ВІЛу".

  Ізабеллі Фонтана, топ-модель, член журі конкурсу: "На мою думку, переможниця має бути альтруістичною, піклуватися про інших. Думаю, недостаньо бути лише симпатичною, вона має бути мудрою, із задоволенням допомогати людям".

  Перша віце-міс Усесвіту - позбавлена усього цього клопоту. Їй не доведеться цілий рік їздити країнами третього світу, виснажувати себе фотосесіями та дієтами. Хіба що - із власного бажання. На відміну від Лейли Лопес, Олеся Стефанко сама зможе обирати, до яких благодійних проектів долучатися і на яких вечірках бувати. Хіба що, їй доведеться стати першою, якщо з переможницею щось станеться. 

  Ксенія Новікова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Чехії пройшов чемпіонат з фрісбі для собак
  Наступний матеріал
  Соціологи: українці не користуються правом на доступ до інформації
  Теги: