У Японії обрали найкращу касирку супермаркету (репортаж)

  Королеву супермаркету обирали у Японії. Касирки із 43-х магазинів змагалися - хто найкраще обслуговує покупців. Змагання тривало майже 5 годин, на сцені театру у місті Кобе. Кожна із претенденток по черзі представляла свою майстерність суворому журі. У ролі покупців виступали місцеві актори. Перемогу здобула 22-річна касирка з пердмістя Токіо. Журі оцінило не лише швидкість обслуговування, але й приємну посмішку.

  Шіка Като кілька років працює касиром у супермаркеті Токіо. Колеги і керівництво називають її ветераном каси, хоча дівчині усього 22 роки. Вже давно вона поставила собі за мету здобути найвищу професійну нагороду - титул королеви супермаркету. Для цього вирушила на спеціальне змагання у місто Кобе і перемогла!

  Шіка Като, проодавець супермаркету і переможниця змагань: "У мене відняло мову!! Я тренувалася до цього дня ще з минулого року, і нарешті моя мрія здійснилася!"

  Переможниця змагалася із 42-ма суперницями. Кожна з них мала продемонструвати майстерність в обслуговування покупців. Оцінювали за кількома критеріями - вправність, швидкість і безпомилкова роботи на касовому апараті. Додаткові бали нараховували за приємне ставлення і теплу, щиру посмішку. Організувала захід організація японських супермаркетів.

  Шіна Арай, голова асоціації усіх японських супермаркетів: "Ми щороку проводимо таке змагання. Мета - покращити якість обслуговування покупців у Японії. Клерки, касири, продавці супермаркетів пильно стежать за конкурсом. І навчаються гарному сервісу".

  Кожен учасник змагань по черзі виходив на сцену і обслуговував покупців. Їхню роль виконували актори місцевого театру. У залі байдужих не було. Зазвичай на цей конкурс приїжджають працівники, менеджери і власники супермаркетів. Вони прагнуть перейняти досвід, а іноді й переманити найкращих касирів до свого магазину.

  Нонна Стефанова, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (4.25Мб)
  Попередній матеріал
  Щонайменше вісім людей загинули у лісових пожежах в Європі
  Наступний матеріал
  Байден: немає жодних гарантій, що Москва знову не утне якусь дурницю
  Теги: