rugrad.eu

У центрі Калінінграда шторм перетворив напис RUSSIA на USA (фото)

У соцмережах подію називають "посланням з небес" президенту РФ Путіну.

Шторм в Калінінграді перетворив слоган RUSSIA 2018 на USA 2018, передає "Новый регион". Очевидці повідомляють, що напис видозмінювався протягом усього дня. Зрештою, до вечора від нього залишилися тільки буква "А" і цифри 2, 0 і 8. "Всі букви лежать поруч, а перехожі фотографуються поряд з ними набагато активніше, ніж раніше", - розповіли місцеві журналісти.

Користувачі соціальних мереж моментально відреагували на цю подію і назвали її "посланням з небес" президенту Росії Путіну. Окрім того, курйоз із зміною напису вони пояснили "антиросійським" напрямком вітру – він дув із Заходу.

/
/
/
/
/

Проте згодом стали відомі справжні обставини "пророчого" інциденту. Виявилося, що спочатку від вітру впали всі букви, а група молодих хлопців вирішила підняти три з них, щоб таким чином розважити себе і перехожих.

Напис RUSSIA 2018 у Калінінград стосується очікуваного чемпіонату світу з футболу, право проведення якого, за рішенням тодішнього голови ФІФА Йозефа Блаттера, отримала РФ. У кінці жовтня відсторонений за корупцію глава ФІФА зізнався, що Росія нечесно отримала право провести ЧС-2018. На думку Петра Порошенка, відставка Блаттера дає надію на скасування деяких корупційно мотивованих рішень ФІФА.

Попередній матеріал
Для уникнення бійок у Раді мають працювати парламентські пристави – експерт
Наступний матеріал
На Одещині піймали озброєну банду, яка грабувала інкасаторів