У Токіо презентували комп`ютер майбутнього [відео]

  Віртуальні шахи, музичні столи та інші цікавинки зі світу "хай-тек" представили на виставці високих технологій у Токіо. Здебільшого стенди присвячені розвагам - різноманітним іграм, а також новим комп`ютерам, якими людина здатна керувати на відстані.

  Ось він - комп`ютер нового покоління. Ним можна кекрувати на відстані. Він здатний розпізавати рухи пальців і рук, і розуміє свого господаря без слів. Секрет такого дива в тому, що у підлогу вмонтовані камери стерео бачення. Вони і передають команди ваш рук на монітор.

  Юміко Місакі, учасниця виставки: "Вмонтовані камери працюють як людське око. Тож ви можете робити з картинками на екрані все що заманеться за допомогою рук та пальців навіть на відстані. Те саме ви робите комп`ютернорю мишкою".

  А цей музикальний стіл незабаром може посунути на задній план навіть караоке - кажуть винахідники. На виставці повз нього не проходить жоден відвідувач.  За сенсорним столом можна створювати музику на свій власний смак. У ролі діджеїв можуть бути одразу кілька людей.

  Масаіші Фуруічі, професор університету інформатики: "Цей стілець, на якому я сижу, оснащений електричним сенсором. Коли людина  торкається столу - електричний струм передається через його руку і музика відразу починає лунати. Цікаво те, що механізм розпізнає скільки гравців сидять за столом".

  Віртуальні шахи - ще один винахід, який підкорив гостей експо. На сенсорному столі кожен хід вимальовується рухом пальця.  Вмонтована у стелі камера розпізнає кожного гравця і його маніпуляції руками і на віртуальній дошці з`являються шашки різних кольорів. Японці хизуватимуться своїми останніми новинками зі світу "хай-тек" ще два дні.  Виставка високих технологій у Токіо триватиме до сімнадцятого жовтня. 

  Ганна Ільїних, 5 канал.  

  Попередній матеріал
  У США викрили найбільшу в історії аферу із страхуванням
  Наступний матеріал
  У Римі протестують проти скорочення фінансування освіти
  Теги: