У танцях живота змагалися мешканки Угорщини

  У танцях живота змагалися мешканки Угорщини. Конкурс з цього виду танців влаштували в Будапешті.

  Для участі у ньому з`їхалися сотні дівчат з усієї країни. Втім, до фіналу потрапили лише п`ятеро найталановитіших танцюристок. Переможницею стала  23-річна Лівія Лебенськи, студентка економічного факультету з північного сходу країни. Вона отримала головний приз - майже п`ять тисяч євро і контракт на виступи у одному з найвідоміших східних ресторанів столиці. На додачу дівчина відтепер матиме шанс представляти Угорщину на міжнародних конкурсах з танців живота.

  Джаромі Афі, організатор конкурсу: "Фінансова криза чи ні, а конкурси танцю - завжди популярні. Цьогоріч тут зібралися дуже талановиті дівчата. Вони виступали прекрасно і взагалі шоу вийшло чудовим. Танцівниці з Угорщини - традиційно посідають високі місця і у міжнародних конкурсах. Гадаю, хист до танців у них у крові".

  Лівія Лебенськи, переможниця конкурсу: "Танець живота - це невід`ємна частина моєї особистості, спосіб висловити світові свої емоції та почуття. Це - надзвичайна форма мистецтва, і, на мою думку, навчатися танцям живота має кожна жінка".

  Попередній матеріал
  Перші жертви похолодання у Польщі
  Наступний матеріал
  До 17 зросла кількість жертв урагану "Сенді" у Північній Америці
  Теги: