У світі відзначають день йоги: Іван Стенлі намагається встановити світовий рекорд зі стояння на голові

  Сьогодні в Дубаї відомий йог Іван Стенлі намагається встановити світовий рекорд зі стояння на голові.

  Попередній результат був 34 хвилини. Стенлі сподівається простояти принаймні удвічі довше. Міжнародний день йоги цього року відзначають уперше – ООН ухвалила його за пропозицією індійського уряду. Таким чином сподіваються привернути більше уваги до здорового способу життя.

  Масштабні заходи відбуваються й на батьківщині цієї практики – у Індії. Навіть прем'єр-міністр країни Нарендра Моді долучився до тисяч учасників масової ранкової йоги у Нью-Делі. Індійський прем'єр є палким шанувальником йоги, він практикується щодня й запевняє, що завдяки цьому чудово почувається й може спати лише кілька годин на день.

  Півроку тому він призначив міністра з пропаганди йоги та традиційного лікування, а також розробляє план, який має дозволити чиновникам практикувати йогу на роботі. "Сьогодні ООН вперше відзначає Міжнародний день йоги. Я переконаний – відсьогодні ми не лише святкуватимемо щороку. Від 21 червня почнеться нова ера тренування людського розуму, нова ера миру та процвітання", - зазначив Нарендра Моді

  В українській столиці сьогодні також святкуватимуть цей день. Опівдні планується масове виконання вправ з йоги.

  Попередній матеріал
  На молодіжному чемпіонаті світу з футболу перемогла збірна Сербії
  Наступний матеріал
  Литва готова постачати газ із LNG-терміналу в Україну, але цьому заважає "Газпром" - Януконіс