AP

У США знайшли схованку з листами Марка Твена

  Схованку з листами американського письменника Марка Твена виявили викладачі Каліфорнійського університету в Берклі.

  Про це пише Lenta.Ru з посиланням на FoxNews.

  За інформацією видання, знайдені рукописи - це журналістські колонки, написані Твеном у 1865-1866 роках. Не всі зі 110 матеріалів підписані, але на їх авторство вказує своєрідний стиль і почерк письменника.

  Видання зазначає, що листи належать до того періоду, коли Твен жив у Сан-Франциско і писав замітки для місцевих газет, розсилаючи їх поштою. Наприклад, в одному із знайдених текстів він порівнює начальника міської поліції з собакою, що ганяється за своїм хвостом, а чиновників звинувачує в шахрайстві.

  "Це особливий період у його житті. Він абсолютно вільний, не обтяжений шлюбом і чимось ще, може висловлювати або не висловлювати власну думку. Це чудові для читання речі, дивно, що вони збереглися", - прокоментував представник університету Боб Херст.

  За інформацією видання, автор книг про пригоди Тома Сойєра і Гекльберрі Фінна переїхав до Сан-Франциско в 1864 році, коли йому було 29 років. Співпраця з газетами допомогло домогтися першого літературного успіху - його гумористичне оповідання «Знаменита жаба, що скакає, з Канавераса» передруковувався по всій країні. У 1866 році Твен був відряджений на Гаваї і привіз звідти безліч подорожніх нотаток, які читачі зустріли з ентузіазмом. Після чого молодому журналістові стали пропонувати проводити лекції та оплачувати поїздки за кордон для роботи над новими нарисами.

  Jeff Chiu / Associated Press

   

  Попередній матеріал
  Бійці АТО складають колекцію "Музей припинення вогню" із великокаліберних снарядів, якими стріляють бойовики
  Наступний матеріал
  Хроніка АТО за добу: бойовики активізували обстріли з важкої артилерії, загинули 5 українських військовослужбовців

  У США спіймали втікача з в'язниці через 55 років після втечі

  Працівниця Apple стала найбільш високооплачуваною жінкою-керівником в США

  У США та Європі у продажу з'явилися уггі Дарта Вейдера

  В США мати попросила поліцію заарештувати 10-річного сина, щоб повиховувати його