У США знайшли інопланетний мікроб

  Інопланетний мікроб знайшли у Сполучених Штатах Америки. Науковці аерокосмічної агенції НАСА - стверджують, таких організмів на Землі ще не бачили.

  Загадкова бактерія мешкає у вулканічних озерах Каліфорнії і відрізняється від решти мікробів структурою ДНК - в ній може бути присутнім миш`як. Це науковий парадокс - стверджують вчені НАСА. Адже, отруйний елемент, що мав би вбивати бактерію, навпаки -  дає їй житття.

  Феліса Вольф-Саймон, астробіолог: "Як відомо усім формам життя необхідний вуглець, водень, азот, кисень, фосфор і сірка. Організми використовують ці шість елементів для будівництва таких ключових компонентів клітки, як ДНК, білки й ліпіди. Цим ми відрізняємося від усього неживого. Але ми знайшли організм, здатний заміняти у своїх біомолекулах один із цих шести елементів".

  Мері Войтек, астробіолог: "Навіть, якщо цей організм не повністю відмовляється від фосфора для підтримки свого життя, він явно використовує інший ключовий елемент. Тобто список не обмежується відомою усім шісткою  - вуглець, азот і решта. Ця бактерія заміняє фосфор на миш`як - і це феноменально".

  Попередній матеріал
  У Польщі температура повітря опустилася до 33 градусів
  Наступний матеріал
  Губернатор Київщини вручив інвалідам автомобілі
  Теги: