У США знайшли дівчину, яка зникла 18 років тому (РОЗШИРЕНО)

  У США знайшли дівчину, яка зникла 18 років тому, коли їй було лише 11-ть. Весь цей час Джейсі Дюгард провела у будинку свого викрадача та його дружини. За роки полону Джейсі народила від маніяка двох дітей. Вона майже не виходила на вулицю, а її діти 11-ти і 15ти років - не відвідували школу. Їх ніколи не оглядав лікар.

  18 років тому Джейсі Дьюгард викрали двоє невідомих, коли вона йшла з дому до шкілького автобусу. Відчим побачив, як дитину посадили в авто і почав переслідувати викрадачів. Утім, наздогнати так і не зміг. Тільки зараз з`ясували -  Джейсі викрала сімейна пара. Подружжя тримало дівчинку у схованці на задньому дворі свого обійстя. Згодом Джейсі народила двох доньок від викрадача. Сусіди сімейної пари знали, що у чоловіка - Філіппа Гаррідо було кримінальне минуле, втім не здогадувалися, що він майже 2 десятиліття тримає в полоні дівчину.

  Сусідка підозрюваного: "Ми знали, що в нього були проблеми з законом. Тому коли побачили його з дітьми, то відразу подумали - щось тут не так".

  Сусідка підозрюваного: "Я не знаю чи справді він утримував жінку весь цей час у себе вдома. Якщо це правда - то це просто жах".

  Правда виплила випадково. Зловмисника побачили на території університетського кампусу з двома доньками. Поліція перевірила базу даних і виявилося, що чоловіка раніше судили за згвалтування і йому взагалі заборонено підходити до дітей. Гаррідо викликали до поліції. До відділку він прийшов разом з офіційною дружиною, Джейсі та двома спільними з нею дітьми.  

  Фред Колер, заступник шерифа: "Він сказав, що жінку звати Аліса. Пізніше виявили, що насправді це - Джейсі Дьюгард. Ми провели розслідування і виявили факти, які могли знати лише зловмисник та його жертва. Зараз справу ведуть  правоохороці з містечка, де жили підозрювані".

  18 років мати і вітчим вважали дівчину загиблою. Щоби переконатися остаточно, що полонянка - саме Джейсі Дюгард, фахівці зроблять аналіз ДНК. Тим часом дівчина вже зустрілася з матір`ю і розповіла, що весь час у полоні згадувала рідних. 

  Захар Симчич, 5канал

  Попередній матеріал
  Тимошенко: Янукович бездомним не залишиться
  Наступний матеріал
  Долю пам`ятника Мазепі мешканці Полтави вирішать на референдумі
  Теги: