instagram / airbnb

У США вирішили заробити на негоді: мешканець Нью-Йорка запропонував туристам переночувати в заметі за $200

  Мешканець нью-йоркського боро Бруклін Патрік Хортон опублікував на порталі Airbnb оголошення, в якому запропонував гостям зупинитися в "бутіку-іглу", розташованому у дворі його будинку.

  Чоловік спорудив "зимове" житло після того, як місто запорошив снігопад, а вартість ночівлі в хижі Хортон оцінив у $200 на добу, повідомляє Distractify.

  З оголошення випливає, що всередині "бутіка-іглу" гостям доведеться спати на ковдрах на підлозі. Крім того, він готовий виділити пожильцям чотири подушки. В описі об'єкта автор підкреслив, що споруджували хижу вручну і з матеріалів природного походження. Загалом, за словами автора, на будівництво іглу та його розміщення на сайті у нього пішло всього 3 години.

  Пізніше Хортон написав у своєму Twitter, що адміністрація Airbnb видалила оголошення з сайту. При цьому багато передплатників-чоловіків у соцмережі написали, що із задоволенням би переночували в "бутіку-іглу".

  Як уточнює видання, Хортон отримав від Airbnb листк, в якому представники сервісу відзначили почуття гумору чоловіка. При цьому вони заявили, що повідомлення було видалене з сайту, тому що не відповідало стандартам сервісу. Зокрема, в "бутіку-іглу" були відсутні водопостачання, електрика й дах, який би не танув.

  Як повідомляв 5.ua, у травні 2015 року Airbnb запропонував для оренди плавучий будинок у Лондоні. 

  Попередній матеріал
  У Кіровограді попрощалися з командиром 3-ї мотопіхотної роти 13-го батальйону
  Наступний матеріал
  У Мінську зібралася політична підгрупа Тристоронньої контактної групи

  У США під одним дахом об'єднали будинок для літніх людей з дитсадком

  Китаянка запропонувала власний будинок як винагороду за зниклого пса

  У соцмережах набирають популярності найяскравіші фотографії снігопаду в США (фото, відео)

  Рекордна зима: такого США не бачили з 1922 року