У США викрили найбільшу в історії аферу із страхуванням

  Найбільшу в історії Сполучених Штатів аферу з медстрахуванням викрили правоохоронці. У Нью-Йорку заарештували понад 70 людей, які за підробними документами намагалися отримати від держави кілька сотень мільйонів доларів.

  Звинувачені відкрили у 25 штатах країни понад сотню фантомних клінік і виставили фонду державного медстрахування фіктивні рахунки на загальну суму у 160 мільйонів доларів. Аферисти встигли перевести у готівку чеки майже на чверть цієї суми - понад 35 мільйонів. Частину коштів витратили у США, на іншу - придбали нерухомість і приватні фірми у Вірменії, звідки походить більшість зловмисників.  Зараз на них чекає суд.

  Пріт Барара, прокурор південного округу Нью-Йорка: "Організація, яку нам вдалося викрити, за ефективністю найбільше нагадує італійську мафію - Коза Ностра. Вона дуже розгалужена, має своїх людей майже у кожному штаті Америки і за її кордонами. Окрім афер із страхуванням, члени цього злочинного угрупування торгували контрабандними сигаретами та краденою віагрою, підробляли кредитні картки і займалися рекетом".

  Попередній матеріал
  Transparency International: аудит дій уряду Тимошенко - зведення політичних рахунків
  Наступний матеріал
  У Токіо презентували комп`ютер майбутнього [відео]
  Теги: