interesno.cc

У США вперше сфотографували гігантське 3200-річне дерево у повний зріст

  В США знімальній групі National Geographic спільно з вченими вперше вдалося зробити фото гігантської секвойї "Президент", вік якої досягає 3,2 тис. років.

  Як повідомляє видання "Интересно", висота цього дивовижного дерева близько 76 м, його стовбур в діаметрі сягає більше 8 м, а могутня крона складається з більш ніж двох мільярдів голок, що більше, ніж у будь-якого іншого дерева на планеті.

  Крім того, секвойя додає у зрості і об'ємі по одному кубометру в рік, що робить її самим швидкозростаючим деревом у світі.

  Такі гігантські секвої існують лише в одному місці - на західному схилі Сьєрра-Невади в Каліфорнії. Заповідник знаходиться на висоті в декілька тисяч метрів над рівнем моря.

  До недавнього часу, "Президента" жодного разу не фотографували в повний зріст. Першими це вдалося зробити знімальній групі National Geographic, спільно з вченими з місцевого природоохоронного заповідника.

  Команда використовувала складний набір шківів та інших спеціальних пристроїв для масштабування і фотографування дерева по сегментам.

  Як пише видання, після 32 днів роботи і зведення воєдино всіх 126 відзнятих світлин їм таки вдалося отримати захоплююче дух фото "Президента".

  Попередній матеріал
  Мешканець Макіївки намагався вивезти з підконтрольної бойовикам території кілька мільйонів гривень
  Наступний матеріал
  Для спецпризначенців полку "Дніпро-1" відкрили нову військову частину

  NASA опублікувала нові фото Марсу

  Фотограф-екстремал зробив селфі лева на полюванні

  У NASA визначили найкращі фотографії телескопа Hubble за 25 років роботи

  Астронавт зробила дивовижні знімки супертайфуну "Майсак" з космосу