holidays.disney.co.uk

У США відкриється бар, присвячений Індіані Джонсу

  У Флориді восени 2015 року відкриється бар "Ангар Джока Ліндсі", присвячений серії фільмів про Індіану Джонса. Заклад розташується на території парку "Світ Уолта Діснея".

  Про це пише Lenta.Ru, посилаючись на CNET.

  За інформацією видання, бар, названий на честь пілота, який прийшов на допомогу Індіані Джонсу у фільмі "У пошуках втраченого ковчега", розрахований на 150 осіб. На стелі знаходитимуться вентилятори, що нагадують гвинти літаків, а сам бар встановлять всередині човна. Стіни приміщення прикрасять вінтажними плакатами і постерами до серії фільмів. Кожен пункт меню буде стосуватися сюжету кінокартин про Індіана Джонса.

  Зазначимо, що тематичний парк "Світ Уолта Діснея", розташований недалеко від міста Орландо, вважається найбільшим "Діснейлендом" у світі. Він займає територію площею 101 квадратний кілометр. Щорічно парк відвідують десятки мільйонів людей, а його персонал налічує близько 61 тис. працівників.

  Серія фільмів про професора археології Індіану Джонса була створена Стівеном Спілбергом і Джорджем Лукасом. Остання на сьогодні стрічка про шукача пригод "Індіана Джонс і Королівство кришталевого черепа" вийшла на екрани у 2008 році.

  Попередній матеріал
  Америка показує, що хоче домовитись з Росією в українському питанні – експерт
  Наступний матеріал
  США не будуть "міняти" Україну в "торгах" з Росією на якусь іншу сферу впливу - Семиволос

  В меню канадського ресторану з'явився пончик з їстівного золота

  У Франції відкрився мобільний ресторан для гурманів

  Японські ресторани найкращі в світі

  McDonald's відкрила перший ресторан корисної їжі