Кадр із відео

У США студенти через два роки знайшли камеру, яку запустили в стратосферу і загубили

  Експериментаторам вдалося отримати зі знайденого пристрою записи та змонтували ролик.

  Як повідомляє Meduza, група американських студентів у червні 2013 року запустила в космос кулю з гелієм, до якої були прикріплені три камери. Тоді куля полетіла і зникла, але через два роки експериментаторам вдалося отримати записи з камер і відновити маршрут подорожі.

  Куля, яку запустили неподалік Великого каньйону, злетіла вгору на 30 км і лопнула. Після цього зонд на парашуті спустився за 80 км від місця запуску. Весь політ тривав півтори години.

  Видання зазначає, що в коробці, запущеній у стратосферу, були дві відеокамери і смартфон Samsung, який робив фотографії і записував координати, отримані через GPS. Після початку зниження телефон мав надіслати SMS з координатами, але він опинився в зоні без зв'язку, тому повідомлення так і не надійшло.

  Через два роки співробітниця стільникового оператора AT&T під час походу знайшла телефон і принесла його в магазин своєї компанії. Там за SIM-карткою вдалося встановити власника зонда і вийти з ним на зв'язок. Незабаром експериментатори отримали свої записи і змонтували ролик про підготовку до польоту і саму подорож до стратосфери.

  Як повідомляв 5.ua, у мережі з'явилося відео, де один дрон знімає з даху іншого

  Попередній матеріал
  Кримчани шукають на полицях магазину в першу чергу українські товари – експерт
  Наступний матеріал
  "Виникає таке враження, що хтось збирається знову постачати воду в Крим" - експерт