У США пройшов конкурс весільних суконь із туалетного паперу

  Незвичайний конкурс весільних суконь відбувся у США. Білі шати для наречених, виставлені на суд журі, були виготовлені не з шовку чи атласу, а з туалетного паперу.

  За умовами змагання, окрім цього матеріалу, можна було використовувати лише клей, скотч та нитки. Усього свої роботи на конкурс привезли понад тисячу сто учасників. Більшість з них - дизайнери-аматори, і не мають жодного стосунку до світу моди. Конкурсанти розповіли: на виготовлення однією сукні йде від двох до сорока рулонів паперу. Переможниця - перукарка з Південної Кароліни - отримала грошовий приз у дві тисячі доларів. Конкурс під назвою "Cheap Chic Wedding" - "Дешеве шикарне весілля" - провели у США вже удев`яте.

  Мімоза Хаска, переможниця конкурсу: "Я люблю одяг і обожнюю мистецтво, а у цьому конкурсі обидва мої захоплення поєдналися. Мені подобається створювати нові красиві речі з яких завгодно - навіть найпростіших - матеріалів. Тож і після перемоги я продовжу цим займатися".

  Вікторія Скулер, член журі: "Рішення про те, кому присудити перемогу, було дуже складним, судді довго вагалися. Але, зрештою, дійшли згоди - робота переможниці усіх нас вразила продуманістю і технікою виконання. Але й сукні усіх інших конкурсанток були просто чудові".

  Попередній матеріал
  На фабриці у Бангладеш отруїлись до тисячі працівників
  Наступний матеріал
  Ердоган перервав закордонне турне і повернувся до Туреччини
  Теги: