tvrain.ru

У США презентували фотоапарат із 16 об'єктивами (фото, відео)

Американська компанія Light оприлюднила інформацію про експериментальний "мультидіафрагмовий обчислювальний фотоапарат" L16, в який вбудовано 16 об'єктивів з різними фокусними відстанями.

Зображення фіксують 13-мегапіксельні модулі, згруповані за фокусною відстанню: п'ять 35-мм модулів, п'ять 70-мм і шість 150-мм, повідомляє Дождь.

Зроблені цим фотоапаратом знімки за допомогою комп'ютерної обробки зливаються в один високоякісний знімок, роздільна здатність якого може сягати 52 мегапікселів. У компанії стверджують, що L16 дає змогу підвищити якість світлин у погано освітлюваних місцях і знизити кількість "шумів". Окрім того, власники нової розробки зможуть змінювати фокус вже після зйомки.

У компанії Light також кажуть, що вирішили створити свій фотоапарат через великі габарити і складності використання дзеркальних камер. Засновник Light Раджіва Ларойя вважає, що зручніше зробити знімок на смартфон, ніж діставати камеру. Таким чином, L16 повинна усунути розрив між цими двома пристроями як за зручністю використання, так і за якістю знімків. Поки що камера коштує $1299, проте в листопаді її ціна зросте на $400. Покупці ж отримають перші екземпляри не раніше літа наступного року. 

Як повідомляв 5.ua, 7 жовтня 2015 року фотограф із Південної Африки оприлюднив знімки, на яких відобразив у знімках всю велич океану.

А так виглядає фото, зроблене цим фотоапаратом.

tvrain.ru

Light L16 Camera from light on Vimeo.

Попередній матеріал
Рада проголосувала за державне фінансування партій
Наступний матеріал
Експерт щодо Закону про державне фінансування партій - це можливість побудувати в Україні демократичні інститути