У США поновлюють пошуки жінки-пілота, що зникла 75 років тому

  У Сполучених Штатах поновлюють пошуки Амелії Ергарт, жінки-пілота, що зникла 75-ть років тому під час навколосвітньої подорожі. Розпочнуть експедицію у липні.

  Найперше - обстежать підводні райони у Тихому океані, де міг розбитися літак. Під час експедиції використають  найсучаснішу техніку, зокрема - субмарини-роботи. Поновили пошуки завдяки новим даним у таємничому зникненні. Вчені дослідили фото, зроблене 1937-го року у районі острівної держави Кірібаті. На знімку помітили уламки літака, схожого на той, яким подорожувала  Амелія Ергарт. Авіацією вона зацікавилась у двадцять років і стала першою жінкою, що перелетіла Атлантичний океан. Серед головних версій зникнення літака - авіакатастрофа поблизу безлюдних островів Тихого океану.

  Гілларі Клінтон, держсекретар США: "Може НАСА скаже мені, що я не полечу в космос. Але ніхто не міг сказати Амелії Ергарт, чого вона не зможе - якщо вона вирішила щось зробити. Виповнюється 75-ть років відтоді, як Ергарт увімкнула мотор у своєму літаку, щоб стати першим пілотом, серед чоловіків і жінок, який облетів світ найдовшм шляхом, вздовж екватора. Цей вчинок відгукується у серці кожного, особливо молоді, дівчат і хлопців, які мріють про зірки".

  Попередній матеріал
  Шоколадна експозиція у львівському історичному музеї [відео]
  Наступний матеріал
  Греція прийняла умови ЄС для отримання подальшої фінансової допомоги
  Теги: