Кадр із відео

У США підсудний в останньому слові заспівав пісню за мотивом Hello Адель

Чоловік вирішив таким чином визнати свою провину

21-річний американець Брайан Ерл Тейлор (Brian Earl Taylor) під час слухань у суді, де розглядалося питання про його ув'язнення за спробу збройного пограбування, виступив з останнім словом, проспівавши вибачення на адресу судді Дарлін О'Брайен (Darlene O’Brien), використавши мотив пісні британської співачки Адель Hello. Про це пише Bird in Flight з посиланням на Time.

"Привіт, ваша честь, - співає Тейлор. - Я хочу сказати, що прошу вибачення за все те, що я зробив, я спробую стати сильнішим в обраному мною житті, але я хочу, щоб ви знали: я зачинив ці двері. І, ваша честь, я прошу у вас вибачення, прошу вибачення, мені дуже, дуже прикро".

Видання зазначає, що підсудного заарештувала поліція штату Мічиган ще в листопаді 2015 року, коли разом зі спільниками він намагався незаконно пробратися в квартиру 23-річного чоловіка. Визнавши свою провину, Тейлор просив знизити термін до трьох років, проте суддя заявила, що висновок за подібні злочини - від 50 до 100 місяців.

Як повідомляв 5.ua, телеканал Al Jazeera зняв зворушливий ролик про 69-річного американця Отіса Джонсона, який пробув 44 роки у в'язниці. У відео Джонсон ділиться своїми враженнями від життя в XXI столітті.

Попередній матеріал
Лисенко повідомив про чергові втрати серед українських військових на Донбасі
Наступний матеріал
Сьогодні в Кабміні найбільші державні компанії звітують про свою роботу
Loading...