abcnews.go.com

У США наречена, яку покинув коханий, у весільній сукні пробігла п'ять кілометрів

  Американка Кайлі Манулак, якій наречений відправив СМС-повідомлення про те, що кидає її, за тиждень до одруження, пробігла п'ять кілометрів у весільній сукні.

  Дівчина зустрічалася з хлопцем протягом чотирьох років, повідомляє ABC News.

  Однак за кілька днів до запланованого весілля наречений надіслав їй текстове повідомлення, в якому заявив, що між ними все закінчено. Друзі Кайлі вирішили підняти їй настрій і запропонували взяти участь у забігу Color Fun Fest у місті Тампа у штаті Флорида. За правилами заходу, під час забігу в учасників кидають різнокольоровий порошок. "Я відкрила посилання і побачила, що люди на фотографіях були одягнені в біле", - сказала Манулак. Після цього вона вирішила, що побіжить у своєму весільному вбранні.

  Дівчина зізналася, що не боялася зіпсувати весільну сукню: "Ця річ перестала бути для мене гарним білим платтям. Тепер воно символізує дружбу і підтримку". У змаганні також взяли участь подруги нареченої, які вдягли підготовлені для несправдженого весілля вбрання, а також мати дівчини, її вітчим та жінка, яка шила для неї весільну сукню.

  Після забігу американка обіцяла випрати своє святкове вбрання і передати іншій, щоб її, Кайлі, стійкість надихнула ще когось.

  Як повідомляв 5.ua, у мережі опублікували ролик про 100-річну еволюцію весільної сукні "Любов завжди в моді".

  Попередній матеріал
  Учасника "ДНР" можуть звільнити від покарання
  Наступний матеріал
  Силовики вперше використали штатну вогнепальну зброю на Майдані 20 лютого 2014 року - Горбатюк
  Loading...