jk-keller.com

У США художник робить селфі щодня протягом 16 років

  Американський художник Джей Кей Келлер щодня фотографував себе протягом 16 років. Усі знімки і змонтований з них відеоролик, хронометраж якого склав 3,5 хв, він виклав у своєму блозі.

  Про це повідомляє сайт i100, пише Lenta.Ru.

  Як зазначає видання, Келлер розповів, що почав робити фото у жовтні 1998 року наперекір критиці своєї подруги, якій не сподобалася покупка дорогої цифрової камери. Чоловік продовжив знімати себе і після того, як розлучився з нею.

  Художник зізнався, що завжди намагався залишатися незворушним перед об'єктивом, тому що хотів, "щоб фото були якомога більш об'єктивними".

  За словами Келлера, пише видання, "є багато більш привабливих, довгострокових і популярних проектів", проте художник продовжує робити селфі кожного дня. Він також підкреслив, що буде знімати себе "поки буде жити", і пообіцяв викладати відеозвіти про виконану роботу кожні вісім років.

  Тепер Келлер проживає на Алясці і займається фотоінсталяцією. Його роботи виставлялися у ряді галерей, серед яких Австралійський центр фотографії та Центр мистецтв Уокера в США.

  Попередній матеріал
  Вранці у Широкиному більше трьох годин тривав бій
  Наступний матеріал
  За минулу добу в зоні АТО загинуло троє військових, дев'ять було поранено – Лисенко

  В Італії туристи під час селфі розбили статую Геркулеса

  Джон Керрі зробив селфі зі слоненям у Кенії

  Меркель зробила селфі з футболістами збірної Німеччини

  Фотограф-екстремал зробив селфі лева на полюванні