adme.ru

У США хлопець вирушив у подорож із невиліковно хворим собакою

У 15-річного лабрадора По нещодавно діагностували невиліковну хворобу. Його господар, Ніл Родрігес, вирішив, зробити так, щоб останні емоції його собаки були радісними, і вирушив з ним в їхню останню спільну подорож.

Про це повідомляє AdMe.ru. Ветеринар сказав Нілу, що у По виявлені неоперабельні пухлини і йому залишилося жити всього кілька днів.

Попри це хлопець, недовго думаючи, вирушив зі своїм найкращим другом на автомобілі на концерт діджеїв. Але запланована короткострокова поїздка перетворилася на 46-денний тур по США, за час якого вони відвідали більше 35 міст.

Як зазначає видання, Ніл навіть створив для По профіль в Instagram, куди регулярно викладає фотографії з їхньої великої подорожі. Пес навіть побачив яскраві вогні Вегаса. І знайшов друзів. Весь цей час По був жвавим і рухливим, хоч і не зовсім здоровим.

Також повідомляється, що Ніл взяв з собою всі потрібні медикаменти, ставив крапельниці і робив усе, що призначив ветеринар його собаці. На подив Ніла і лікарів, По витримав тривалу подорож, і хлопець вже планує наступну поїздку зі своїм улюбленцем. За словами Ніла, його собака витривалий і прагне подорожувати, ніж чекати невідворотного в стінах будинку.

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Чехія чекає на пояснення від РФ щодо "чорного списку" і фільму
Наступний матеріал
У Ростові вбили помічника регіонального командувача внутрішніх військ РФ

Фотограф забрав собаку з притулку і взяв у подорож Америкою

В Австралії пройшов чемпіонат із серфінгу для собак

У китайському зоопарку собака вигодувала тигренят

У Польщі відкрився сезон перегонів на санях із собаками