kagins.com

У США антикварне фото, придбане за $2, оцінили у $5 млн

Випадково придбаний знімок виявилася значною історичною цінністю.

Світлину, за яку п'ять років тому американець Ренді Гіхарро (Randy Guijarro) заплатив всього $ 2, представники нумізматичної компанії Kagin's оцінили в $ 5 млн. Про це пише Bird in Flight з посиланням на The Guardian.

Як повідомляється, Гіхарро придбав знімок у 2010 році в одній з антикварних крамниць каліфорнійського міста Фресно, не підозрюючи, що це справжня історична цінність. Через кілька років фото потрапило до рук одному з експертів компанії Kagin's, який спеціалізується на нумізматиці та історії США. Разом з колегами він витратив близько року на те, щоб з'ясувати, коли і як був зроблений знімок.

У результаті з'ясувалося, що на знімку, виконаному за технологією тінтайп і датованому 1878 роком, відображені члени банди The Regulators під час гри в крикет. Один з учасників - знаменитий американський злочинець другої половини XIX століття Вільям Генрі Маккарті, відомий також як Біллі Кід.

Зараз на сайті Kagin's розміщено оголошення з пропозицією придбати світлину за $ 5 млн.

kagins.com

Видання зазначає, що у 2011 році інша фотографія Біллі Кіда, що вважалася єдиною з існуючих, була продана на аукціоні за $ 2,3 мільйона.

Як повідомляв 5.ua, у Німеччині невідомі покупці придбали малюнки Гітлера за 400 тис. євро.

Попередній матеріал
Україна і Бельгія підписали угоду про співробітництво в боротьбі з тероризмом, кіберзлочинністю та корупцією
Наступний матеріал
Чверть столичних будинків ще чекають тепла