Twitter / Все плохо

У соцмережах висміюють скарги Путіна на "нетолерантних європейців"

Нарікання Путіна на демарш делегації ЄС під час 22-го раунду перемов щодо ЗВТ Україна-ЄС розсмішив користувачів соцмереж.

У соціальних мережах висміяли скарги президента РФ Путіна на "нетолерантність" делегації Євросоюзу на переговорах тристоронньої групи з економічної частини Угоди про асоціацію України з ЄС в Брюсселі, передає "Апостроф".

Путін поскаржився своїм ЗМІ: у відповідь на чергові претензії, які російська делегація висловила з приводу впровадження зони вільної торгівлі між Україною та ЄС, чільниця європейської делегації заявила "Game is over, встала і пішла, а прес-реліз сьогодні випустили, що російська делегація зірвала переговори", – поскаржився Путін. Він додав, що це було "не дуже по-європейськи, зовсім не толерантно".

Несподівану рішучість представників ЄС та ображене здивування Путіна активно коментують користувачі Facebook і Twitter.

"Путін поскаржився, що європейська делегація покинула переговори щодо ЗВТ зі словами "гра закінчена". Афігенно", - пише у своєму Twitter журналіст і ведучий "5 каналу" Олександр Аргат. "Це як же потрібно за***ти толерантних європейців, щоб вся їхня делегація встала і пішла зі словами "Гра закінчена", - дивується користувач Twitter Гуго Карлович.

"Вона (керівниця делегації ЄС – 5.ua) сказала "Game is over", встала і пішла. Так, Путін, гра закінчена!" – пишуть у Twitter "Жизнь в резервации". "Та годі, Вова. Все ще попереду...", – попереджає блогер Сергій Наумович на своїй сторінці в Facebook.

/
/
/

Нагадаємо, напередодні Росія провалила черговий, уже 22-й раунд переговорів, які мали узгодити позиції зацікавлених сторін напередодні запровадження ЗВТ Україна-ЄС. Голова українського МЗС Павло Клімкін назвав консультації із росіянами "все більш сюрреалістичними".

Попередній матеріал
Бойовики не допустили ОБСЄ в Комінтернове та спробували атакувати - штаб АТО
Наступний матеріал
США посилили санкції проти Росії