вело-тостер 5.ua

У Швеції студенти винайшли спосіб підсмаження грінки за допомогою енергії тіла

  Історія про те, як за допомогою велосипеда і тостера можна підсмажити грінку. Група студентів зі Стокгольма влаштували такий експеримент для захисту дипломної роботи.

  За допомогою крутіння педалей спортсмен виробляв енергію, для пристрою потужністю 700 Ватт. Студенти створили відеоролик, на якому докладно пояснили процес. Усього за кілька днів він зібрав сотні тисяч переглядів. Молоді науковці вирішили у такий спосіб продемонструвати, як раціонально можна використовувати енергію власного тіла.

  Нагадаємо, 20-річний студент Боян Слет разом з командою розробили технологію, здатну всього за 10 років очистити від сміття увесь Світовий океан. Першу систему очищення океанів запустять вже наступного року. Слет з командою мають намір спустити на воду 2000-метровий агрегат біля берегів острова Цусіма між Японією і Південною Кореєю, бо це одне з найбільш забруднених місць у світі.

  Перевагою цього пристрою є використання морських течій для забезпечення своєї пасивної роботи. Надувні агрегати жодним чином не заважають океанічним мешканцям, які спокійно пропливають під ними, але затримують легке сміття, зосереджене на поверхні води.

  Попередній матеріал
  Під час мітингів у Німеччині проти політики "Великої сімки" виникли кілька сутичок
  Наступний матеріал
  Військові інструктори з Канади найближчим часом тренуватимуть військовослужбовців ЗСУ - Гарпер