Instagram / lucylux72

У швейцарському селі Бергюн вирішили заборонити туристам фотографувати альпійські пейзажі

  Місцеві визнають, що таке рішення – маркетинговий хід

  Громада села Бергюн у Швейцарії проголосувала за заборону мандрівникам фотографувати цей населений пункт через його мальовничість. Так вони вирішили в межах кампанії щодо популяризації курорту. Про це повідомляє The Independent.

  "Науково доведено, що чужі гарні фотографії з відпустки в соцмережах роблять людей нещасними, бо вони самі не можуть там побувати", – цитує видання заяву місцевого туристичного бюро. На всій території села з'явилися попереджувальні знаки. Це буде "сердечне прохання-заборона", для порушників правила передбачено символічний штраф.

  При цьому місцевий директор з туризму Марк-Андреа Барандун визнає, що таке рішення – маркетинговий хід, покликаний привернути увагу туристів до населеного пункту. Однак закон, за словами Барандуна, дійсно існує. Щоправда, навряд чи когось буде оштрафовано за зйомку.

  Крім того, за інформацією ресурсу Wuv, таке рішення громади скасують на наступних зборах. Усі фотографії села відразу після введення заборони було видалено з акаунтів туристичного бюро в Facebook і Twitter. Однак пізніше їх все ж завантажили повторно.

  Додамо, що заборона викликала неоднозначну реакцію в соцмережах. Так, деякі користувачі схвалили таку PR-акцію й зазначили, що у жителів села є почуття гумору. Інші ж упевнені, що це відштовхне потенційних гостей, бо заборона – це порушення власних прав і свобод.

  Як повідомляв 5.UA, 31 травня 2017 року у Швейцарії вперше засудили за "лайк" у Facebook

  Попередній матеріал
  "Укрзалізниця" відкрила продаж квитків до польського міста Холм
  Наступний матеріал
  В Жулянах затримали росіянина, якого розшукував Інтерпол – ДПСУ

  У Швейцарії офіційно відкрили найдовший і найглибший тунель у світі

  Швейцарська компанія створила механічний годинник з дизайном Apple Watch

  У Швейцарії виготовили сигарний набір, який коштує $1 млн (фото, відео)