У Ризькому зоопарку вперше публіці показали усурійське тигреня

  Свято у Ризькому зоопарку. Вперше публіці показали усурійське тигреня. Щоби малюк не злякався натовпу його супроводжував товариш - собака.

  Хиже кошеня народилося у зоопарку Латвійської столиці - наприкінці липня. Його назвали Кліфф Грант. Одразу після пологів - він зазнав серйозних травм. Мати-тигриця перенесла його на височину. Малюк, який на той момент ще не розкрив очі - впав і сильно скалічився. Ветеринари побоювалися, що тварина не виживе. Фахівці боролися за його життя кілька місяців. Втім, зараз реабілітаційний період позаду - і адміністрація звіринця вирішила, що Кліффа вже можна показати людям. Тигреня почувається добре залюбки грається зі своїм другом та тренером - псом Прадою.

  Інгмарс Лідака, речник ризького зоопарку: "Спочатку тигреняті було тяжко - після травм він не міг рухатися так само вправно, як інші тварини. Коли його познайомили з собакою, пес завжди перемагав у дружніх бійках. Але тепер Кліфф - вправний боєць. Тож Прада  під час спільних ігор має увесь час пам`ятати - його друг справжній тигр. Втім, ці двоє прекрасно лагодять між собою, відчувають усі нюанси настрою партнера і ніколи кривдять одне одного".

  Попередній матеріал
  Чилі досі не оговталася після рунівного землетрусу 2010 року
  Наступний матеріал
  У Бельгії поминають жертв стрілянини у Льєжі
  Теги: