Facebook / Vasiliy Slonov

У Росії в рамках проекту "Ватники Апокаліпсису" презентують ватні ласти і купальники

Російський художник створює оригінальні мистецькі твори із ватників у рамках проекту "Ватники Апокаліпсису".

Красноярський художник Василь Слонов анонсував нові експонати для своєї колекції, створеної у рамках його власного проекту "Ватники Апокаліпсису". Цього разу митець пошив ласти, плавки і купальник з ватників, і презентуватиме їх у вересні в одній із галерей сучасного мистецтва. Про подію автор написав на своїй сторінці у Facebook.

Раніше Слонов уже створив низку скандальних арт-об’єктів для проекту "Ватники Апокаліпсису". Серед них – "Ватамобіль" (автомобіль у великій ватній ушанці), "Сад ватних каменів" (символічні ватні камені, які призначені стояти у "місцях високого функціонального значення" для того, щоб "засобом художніх енергій виправити кривизну "Ватного дискурсу"), а також "Пилаватна", "Ватний сніданок" та інсталяції "Ватна конспірологія на трьох" та "Ватний лісоповал".

Свій проект митець розпочав ще у лютому цього року і пояснив так: "Вата – наріжний камінь у фундамент російської національної ідеї. Вата як головна складова цивілізаційної ідентичності, вата – як ознака. Починаю роботу над масштабним проектом, який дасть вичерпну відповідь усім, хто сумнівається в тому, що Росія здатна запропонувати світу новий захоплюючий шлях розвитку. Вашій увазі буде представлено велику кількість різноманітних творів: вже в роботі – "ватні очі", "ватний глобус", "ватний фалоімітатор", "ватамобіль", "ватний бюст президента", "ватне вим'я"".

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Бойовики не мають достатніх сил і засобів, щоб розпочати широкий наступ - Генштаб ЗСУ
Наступний матеріал
Апеляцію підозрюваного у вбивстві Бузини задовольнили: суддівську колегію буде змінено