kasparov.ru

У Росії Google, Яндекс та Internet Explorer потрапили у список екстремістських матеріалів

  Офіційна заборона у РФ циклу лекцій про тактику афганських партизанів включає формулювання, які забороняють також пошуковики Google та Яндекс та браузер Internet Explorer.

  Міністерство юстиції включило до Федерального списку екстремістських матеріалів кілька ресурсів, що поширюють цикл лекцій про афганських бойовиків "Основи партизанського руху" (позиція 2975 у списку). рішення про визнання їх екстремістськими 9 червня 2015 року прийняв Светлоярскій районний суд Волгоградської області, повідомляє сайт CNews.

  Згідно з формулюванням документу, суд визнав екстремістськими не сайти, що помістили заборонений цикл лекцій, а ресурси і програму, через які можна отримати до них доступ. Вірогідно, працівники суду чи прокуратури, які подавали відповідний позов, використовували браузер Internet Explorer та пошуковики для відкриття екстремістських сайтів.

  Нагадаємо, російським користувачам інтернету з 25 серпня недоступна онлайн-енциклопедія Вікіпедія. Раніше Роскомнадзор надіслав операторам зв'язку вимогу заблокувати в російськомовній Вікіпедії одну зі сторінок, що містить інформацію про наркотики. У Вікіпедії заявляли, що через особливості протоколу передачі даних у мережевій енциклопедії рішення контрольної інстанції може призвести до повного блокування ресурсу.

  Попередній матеріал
  На Донеччині СБУ викрила схованку зі зброєю у будинку місцевого жителя (фото)
  Наступний матеріал
  Економіка США адаптується до низьких цін на нафту - Крамаренко