У президенти Чехії балотується татуйований панк

  Чоловік, тіло якого на 90 відсотків вкрите татуюваннями, балотуватиметься на січневих президентських виборах у Чехії. Володимир Франц - професор академії прикладного мистецтва, композитор та самопроголошений панк - є одним із восьми кандидатів на посаду голови держави.

  Франц - новачок у політиці. Балотуватися його спонукали власні студенти. Ініціативу "Франца у президенти" у мережі "Фейсбук" підтримали понад п’ять тисяч людей. Передвиборна кампанія Франца ніким не фінансується. Волонтери серед молоді працюють на кампанію безкоштовно. Зокрема, поспілкуватися із кандидатом можна по п’ятницях через відео-чат в Інтернеті. Більшість шанувальників Франца - молоді чехи. Люди старшого покоління здебільшого шоковані його незвичною зовнішністю. 

  Володимир Франц, кандидат у президенти Чехії: "Особисто я вірю в Бога, але мені не потрібні ніякі посередники. Я не належу до жодної церкви, але вважаю що люди мають поводитися так, щоби їм не було соромно за свої вчинки, коли зверху їх про них запитають".

  Адам Яната, студент: "Гадаю, більшість його не сприйме, але якщо його оберуть - це буде проривом не лише для нас, але й для усього світу. Адже ніде більше ви не знайдете президента у татуюваннях".

  Попередній матеріал
  У Південній Кореї почались президентські вибори
  Наступний матеріал
  Санта Клаус оголосив традиційне звернення до світу [відео]
  Теги: