У Парижі відкрили тимчасовий драйвін у виставковому палаці Гран-Пале

  Можливість насолодитися традиційними американськими розвагами отримали мешканці та гості Парижа. Виставковий палац Гран-Пале у історичному центрі міста - тимчасово переобладнали у драйвін - кінотеатр для автомобілістів.

  Там встановили двадцятип’ятиметровий кіноекран, а приміщення оздобили - у стилі ретро. Звісно, заїжджати до палацу на власній автівці - не можна. Натомість перед екраном заздалегідь поставили кілька десятків класичних автівок. У програмі переглядів - класика американського кінематографу, наприклад- "Кримінальне Чтиво" та "Бріолін". Щоби відвідувачі могли якнайглибше поринути у атмосферу розваг по-американськи - навколооблаштували низку кафе з кухнею Нового Світу. Там подають яєчню з беконом, чизбургери, хот-доги та шоколадний пудинг. Покази триватимуть - ще десять днів.

  Еліша Карміц, організатор події: "Гран-Пале - чудово підходить для втілення найбожевільніших задумів. Тут відбувалося чимало мистецьких акцій, але кіно  - досі не показували, тож ми вирішили це надолужити".

  Тіффані Ботрі, відвідувачка: "Ми усі бачили американські кінотеатри для автомобілістів у різноманітних стрічках, і дуже цікаво було самій у такому побувати. Чудова атмосфера, друзі, шампанське, гарний фільм - що ще треба для ідеального відпочинку?"

   

  Попередній матеріал
  Мешканці Афін влаштували протести через закриття державної телерадіокомпанії
  Наступний матеріал
  У Луцьку відкрилася унікальна виставка художника Поноченюка [відео]
  Теги: