telegraph.co.uk

У Новій Зеландії побудують найбільш злісного робота в світі

  Новозеландська компанія Touchpoint заявила про те, що конструює найбільш злісного робота у світі.

  Завдання машини - допомогти комерційним фірмам розуміти і заспокоювати розгніваних клієнтів. Таке повідомляє видання The Telegraph.

  Зазначається, що компанія Touchpoint вклала в свій проект близько півмільйона доларів, а випустити машину збирається до кінця 2015 року. Виробники запевняють, при всій своїй агресивності від робота не слід чекати небезпечних дій. У його базу даних всього лише закладені мільйони розмов з незадоволеними клієнтами, і він запрограмований на повторення і наслідування таким мовним моделям. Кажуть, що по суті, це дуже простий робот: від нього буде потрібно лише видавати безліч образливих висловлювань, не піклуючись про тонкощі комунікації.

  Футуролог Стюарт Армстронг пояснює, у людини немає резону побоюватися злісних роботів. "Чому ми боїмося розлюченої людини? Тому що він може накоїти дурниць. Роботи ж не загрожуватимуть вбивством або писати десятки злих твітів. Нічого такого, на що здатний розгніваний чоловік, вони не створять, хіба що їх на це запрограмують", - пояснив учений.

  Більше того, побоюватися людині слід, навпаки, доброзичливих або безпристрасних роботів. Еволюція підготувала людей мати справу з явними і відомими небезпеками. Ризик являють машини, які запрограмовані не проявляти свої справжні наміри, впевнений Армстронг.

  Попередній матеріал
  Мобільні технології та соцмережі замінюють телефонні дзвінки – дослідження
  Наступний матеріал
  СБУ не трактує останні вибухи в Одесі як теракти

  NASA презентувала робота-кальмара для пошуку життя в інопланетних океанах

  10 найдорожчих скульптур світу

  10 наймальовничіших аеропортів у світі

  Фотограф зробив неймовірні світлини 800 дельфінів під час їхнього полювання