Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн
Нацбанк витратить на захист від хакерів 5 млн грн www.autocentre.ua

У норвезькій школі введуть курс підготовки кіберспортсменів

  У норвезькому місті Берген керівництво державної середньої школи Garnes Vidaregaande Skule вирішило додати в програму курс підготовки кіберспортсменів.

  Про це повідомляє норвезький портал Gamer.no.

  Навчання почнеться з серпня 2016 року, курс розрахований на три роки. Заняття для групи з 30 осіб проходитимуть п'ять разів на тиждень. Школярі не тільки будуть на практиці вивчати виграшні стратегії в іграх, але і пройдуть курс фізпідготовки. Зокрема, представники школи назвали вправи для розтяжки м'язів, що дає змогу легше переносити тривале сидіння перед монітором.

  Укладачі курсу поки не визначилися з дисциплінами. Передбачається, що їх буде дві, в списку можливих варіантів - стратегія Starcraft II, шутер Counter-Strike: Global Offensive і MOBA-ігри DotA 2 і League of Legends.

  Дотепер у Норвегії подібні заняття з кіберспорту пропонували тільки дві народні школи. Так в країні називають освітні установи пансіоном типу, в яких випускникам середніх шкіл пропонують розраховані на рік курси.

  Турніри зі змагальних мережевих ігор набрали величезну популярність в останні роки завдяки розвитку сервісів онлайн-трансляцій, що надає можливість стежити за ходом змагання в реальному часі. За даними SuperData Research в 2015 році обсяг ринку кіберспорту склав $612 млн, а кіберспортивна аудиторія перевищила 130 млн осіб. Сукупний розмір призових фондів у галузі досяг $42 млн.

  Як повідомляв 5.ua, 9 грудня 2015 року естонський президент заручився з главою кібербезпеки Латвії. 

  Попередній матеріал
  На Одещині від грипу померло 15 людей
  Наступний матеріал
  В Англії вперше за 40 років страйкують молодші лікарі