У Нью-Йорку встановили апарат для знищення поганих спогадів

  Залишити усі негаразди у році, що минає. Таку можливість отримали мешканці Нью-Йорка. На центральній площі міста встановили апарат для знищення поганих спогадів.

  Це - звичайна машинка для різання паперу. Мешканці та гості Нью-Йорка - залюбки несуть до неї папірці, які символізують неприємності  2011-го - великі рахунки, світлини колишніх коханих, навіть квитанції про штрафи за неправильне паркування. Серед паперів чимало і записок зі словами "зайва вага" та результатів медичних аналізів. Для предметів, з якими машинка не впорається - наприклад мобільних телефонів чи незручних меблів - встановили спеціальний молоток. Ним непотрібні чи неприємні речі - можна просто розтрощити. Організатори акції кажуть - найкреативніший її учасник - отримає приз - планшетний комп`ютер АйПед2.

  Британія Крафт, туристка з Лос Анджелеса: "Сьогодні я знищила усі розчарування, невпевненість, спогади про невдалі минулі кохання... Я не хочу, щоби усе це тягнуло мене назад і нагадувало мені  минуле. Я молода і прагну бути щасливою. Я вперше у Нью йорку - і рада, що позбавившись поганих спогадів маю можливість розслабитися і насолоджуватися життям".

  Попередній матеріал
  Українці заграли на австралійській трембіті
  Наступний матеріал
  В Казахстані порушили кримінальну справу проти поліцейських
  Теги: