infosmi.net

У Нью-Йорку дозволили вживати марихуану в медичних цілях

  Губернатор штату Нью-Йорк Ендрю Куомо підписав закон, відповідно до якого Нью-Йорк став 23-м штатом США, де дозволено вживати марихуану в медичних цілях. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на американські ЗМІ.

  "Нью-Йорк може пишатися своєю історією, він був в авангарді медичного прогресу. Ми тут для того, щоб допомагати людям і якщо з'являється досягнення прогресу в медицині, ми повинні допомогти жителям Нью-Йорка скористатися ним", - заявив він.

  "Завдяки цьому законодавчому акту ми можемо використовувати найкращим чином лікувальні властивості марихуани при найнадійнішому контролі", - додав Куомо, який колись виступав проти легалізації медичної марихуани.

  Закон передбачає наявність лікарського рецепта на марихуану й обмежує використання цього наркотику виключно сприянням у лікуванні пацієнтів, які страждають раковими захворюваннями, ВІЛ, хворобами Паркінсона, бічним аміотрофічним склерозом, епілепсією та деякими іншими недугами.

  Згідно із законом, необхідна також згода пацієнтів, які мають підписати документ про свою участь в медичній програмі з використання марихуани у лікувальних цілях. Курс лікування не може перевищувати 30 днів.

  У двох американських штатах узаконено вживання марихуани дорослими людьми без медичного припису: в Колорадо і Вашингтоні.

  Попередній матеріал
  Янукович продовжує фінансувати російських бойовиків в Україні - Наливайченко
  Наступний матеріал
  Силовики звільнили від терористів Костянтинівку
  Loading...