У Німеччині почався перший за 400 років суд над піратами

  У Гамбурзі розпочався перший за чотириста років суд над піратами. Процес відбувається із посиленими заходами безпеки. Судять десятьох сомалійських корсарів за звинуваченнями у захопленні німецького контейнеровоза.

  Пятого квітня озброєні зловмисники напали на судно "Тайпан". Екіпаж зміг вчасно подати сигнал тривоги і забарикадуватися. За чотири години на борт висадилася група спецпризначенців з голландського фрегата яка заарештували піратів. Нідерланди видали сомалійців Німеччині. Якщо провину підсудних доведуть, їм загрожує до 15 років ув`язнення. Це перший за останні чотириста років суд над морськими розбійниками у Німеччині. Із 15-го по 17-те сторіччя в Гамбурзі засудили та стратили понад 500 піратів. Найгучнішим став смертельний вирок для відомого корсара Клауса Штертебекера та 73-oх членів його команди у 1401 році.

  Віллем Меллерс, прокурор: "Їх обвинувачено в озброєному захопленні судна "Тайпан" з метою викупу. Ми вважаємо, що доказів у прокуратури - цілком достатньо. Ми представили суду 22-ох свідків та безліч матеріальних доказів, разом із зброєю".

  Томас Юнг, адвокат неповнолітнього пірата: "Для хлопця - це неабияке випробування. Мало не кожен етап суду завершується слізьми. Сьогодні, приміром, він був страшенно наляканий. До того ж - хлопець дуже сумує за матір`ю. Звичайна дитяча поведінка".

  Попередній матеріал
  У Новій Зеландії триває операція з порятунку 29 шахтарів
  Наступний матеріал
  Завтра "Шахтар" зіграє черговий матч у Лізі чемпіонів
  Теги: