inforesist.org

У Мінську в авто зі стразами затримали директора російського космодрому

  Білоруські правоохоронні органи затримали в автомобілі зі стразами директора однієї з будівельних компаній РФ, що бере участь у зведенні космодрому "Сіхдний" в Амурські області Російської Федерації.

  Про це інформує inforesist.org із посиланням на мінське правоохоронне відомство. Згідно з повідомленням, цей громадянин Росії перебуває в міжнародному розшуку.

  Так, у МВС Білорусі зазначили: "На думку слідства, фірма отримала передоплату в сумі близько чотирьох мільйонів російських рублів, яка була витрачена на фінансово-господарську діяльність, не пов'язану з будівництвом об'єкта".

  За даними міліції, затриманий 45-річний чоловік є вихідцем з Грузії, у Росії проти нього порушено кримінальну справу за обвинуваченням – привласнення і розтрата. Чоловіка взяли під варту, наразі вирішується питання про його екстрадицію.

  Крім того, зауважимо, затриманий чоловік пересувався білоруською столицею на автомобілі Mercedes 221, повністю вкритому стразами від Swarovski, повідомляють ЗМІ.

  Як повідомляв "5 канал", Росія не зможе добудувати власний космодром до кінця року через те, що виділені на будівництво $278 млн розікрали. 

  Попередній матеріал
  Хроніка АТО за добу: терористи на всіх напрямках використовують заборонену мінськими домовленостями зброю
  Наступний матеріал
  38 іракських правоохоронців загинули внаслідок атаки іракських смертників

  Будівельники російського космодрому знову голодують

  Будівельники російського космодрому написали на дахах прохання про порятунок

  Завтра розпочнуть голодування будівельники російського космодрому "Східний"

  Росія не зможе добудувати власний космодром до кінця року – виділені на будівництво $278 млн. розікрали