ctv.by

У мережі з'явилися фото 86-річної американки, яка продала все задля життя на круїзному лайнері

За рік місіс Лі витрачає $164 тис. За ці гроші вона живе в окремій каюті класу люкс, куштує всі страви в ресторанах на судні, ходить в кінотеатри, на лекції і займається бальними танцями вечорами

86-річна Лі Вахтсеттер продала все, що у неї було, заради своєї мрії - і вже протягом семи років жінка живе на круїзному лайнері Crystal Serenity й бачить весь світ, повідомляє "Столичное телевидение".

Жінка витратила всі свої заощадження і продала все своє майно у Флориді, щоб провести залишок життя в безперервній подорожі. Пенсіонерка зізнається, що за всі ці роки жодного разу не пошкодувала про своє рішення. Подорожувати американка любила все життя. "Мій чоловік і я любили подорожувати. Перед тим як померти в 1997 році, він сказав мені: "Лі, продовжуй подорожувати. Ніколи не зупиняйся". Ось я і продовжую", - розповіла жінка. Перший її круїз відбувся в 1962 році. Зараз вона продовжує свою 283-тю подорож.

Окрім того, Лі продовжує купувати собі модне вбрання. І що стосується стилю, дасть фору будь-якій модниці. Жінка із запалом розповідає, що, побачивши сотню країн, переконалася в тому, що Стамбул - найкраще місто для шопінгу.

Місіс Лі зауважує: "Члени екіпажу дбають, щоб я завжди була щаслива. Деякі з них вже стали для мене родиною. Якщо у них немає того, чого я хочу, то неодмінно знайдуть це. Навіть якщо для цього їм доведеться витратити весь час на суші під час зупинки. Ще ніхто так уважно до мене не ставився!" На кораблі пенсіонерку називають не інакше, як "Мама Лі". 

Проте у цьому безперервному круїзі, на думку американки, є один, але дуже істотний мінус. Лі Вахтсеттер дуже сумує за своїми дітьми й онукам. Але вона постійно спілкується з усіма трьома синами і сімома внуками по Skype і електронній пошті.

Як повідомляв 5.ua, у травні 2015 року фотограф забрав собаку з притулку і взяв у подорож Америкою.

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
За кожним фактом застосування зброї патрульними буде проводитись розслідування - радник голови МВС
Наступний матеріал
Росіяни втопили у територіальних водах Естонії свій буксирний корабель
Loading...

У мережі опублікували відео, на якому мавпеня "подорожує" верхи на собаці

Черепаха подорожувала Великим Бар'єрним рифом із камерою GoPro

У США хлопець вирушив у подорож із невиліковно хворим собакою

Вчені дізналися про європейські подорожі дівчини бронзового століття