У Мексиці розпочався міжнародний з`їзд клоунів

  Найвеселіша подія Латинської Америки: у Мексиці розпочався міжнародний з`їзд клоунів. Такі збори відбуваються п`ятнадцятий рік поспіль. Цьогоріч сюди приїхали понад вісім сотень представників розважальної індустрії з різних куточків світу. Подія триватиме до 22 жовтня.

  З`їзд відкрився парадом клоунів у Мехіко-сіті. До кінця тижня учасники зборів прийматимуть участь у семінарах, відвідуватимуть майстер-класи своїх колег. Відбудуться конкурси на кращий клоунський костюм та найсмішніший розважальний номер. А ще клоуни спробують побити світовий рекорд і сміятися без перерви понад 10 хвилин.

  Шоколатін, учасник з`їзду:"Примусити людей засміятися - для цього потрібний талант. Зараз у світі багато сумного, кожна людина має свої проблеми. Допомогти забути про негаразди і розсміятися - це просто прекрасно. Коли люди сміються - клоуни щасливі".

  Карлота Лота, учасник з`їзду: "Усі люди на нашій планеті повинні прокидатися з посмішкою. Це допоможе хоч на кілька хвилин забути про усі проблеми нашого світу і відчути себе щасливим та енергійним. Посміхаймося!"

  Попередній матеріал
  Британія оголосила про масштабне скорочення бюджету
  Наступний матеріал
  Бра вартістю $2 млн презентували в Нью-Йорку
  Теги: