У Мексиці музиканти створили музикальні інструменти із сміття

  Бідність талантові не завада. Це довели молоді музиканти з Мексики. Студенти не мали грошей на справжні музичні інструменти, тож зробили їх власноруч - зі звичайного сміття.

  Зломану тенісну ракетку і диск від автомобільного колеса вони перетворили на гітари, стару каструлю - на банджо, а контейнери з-під фарби на ударну установку. Загалом гурт виготовив вже три десятки музичних інструментів. Учасники проекту кажуть: недостачі у матеріалах не відчувають. Адже мешканці Мехіко - щодня викидають по 13 тисяч тон сміття. Свій гурт музиканти назвали "Сміттєоркестром". Вони вже записали два диски і здобули чималу популярність. Втім, зупинятися на досягнутому не збираються. І періодично навідуються на звалища - за натхненням і матеріалами для нових інструментів.

  Оскар де Хесус Рамірес, учасник гурту: "Коли ми заробили трохи грошей - спробували пограти на звичайних музичних інструментах. Але це було зовсім не те. Звук абсолютно інший, не схожий на особливе звучання нашого гурту".

  Фернандо Лопес, учасник гурту: "Люди дуже дивуються, коли бачать, що ми граємо на інструментах зі сміття. Йдучи з наших концертів, чимало з них думають, що і самі можуть зробити такі ж. І це правда. Потрібні лише відповідний настрій і трохи зусиль і кожен може зробити власний інструмент зі сміття і цим допомогти довкіллю".

  Попередній матеріал
  Масова загибель креветок у Чилі
  Наступний матеріал
  Розгляд справи батька та сина Павліченків триває в Апеляційному суді Києва
  Теги: