У Мехіко - з`їзд клоунів (РОЗШИРЕНО)

  У Мехіко - з`їзд клоунів. Десятки клоунів з південної та північної Америки приїхали до мексиканської столиці на своє щорічне зібрання. Тож у городян є чудовий привід повчитися клоунський майстерності і звичайно ж посміятися.

  Блакитні капелюхи, червоні носи і яскраво розфарбовані обличчя - такий дрес-код для учасників маршу клоунів у Мехіко. Більше двох сотень людей узяли участь у ході. Усі вони приїхали на щорічний міжнародний з`їзд клоунів. На нього збираються митці веселого жанру з обох Америк. Клоуни хизуються  талантом, обмінюються досвідом і дізнаються про нові тенденції. 

  Аарон Косме, клоун: "Я більше дізнався, як своїм тілом відтворювати емоції, яких слів краще уникати, що почитати. Бо зазвичай цю інформацію дуже важко знайти. А це все потрібно, щоби мати успіх перед публікою".

  Мешканці Мехіко радо вітали клоунський марш. Ставлення до них у цьому місті - особливе. Десятки веселунів щодня розважають людей просто на вулицях, і цим заробляють собі на життя. Жаліються, що з - і без того малого заробітку - змушені платити високі податки. Але роботу свою люблять, і вважають  найкращою у світі.

  Макаррон, клоун з Сальвадору: "Я став клоуном, щоби розказати людям, що цей світ - це не лише сум, криза чи війни, але й також щасливі миттєвості. І ними треба насолоджуватися".

  Щорічний конгрес клоунів проходить уже вчотирнадцяте. Триває він, зазвичай, чотири дні. Вік учасників необмежений, тож приїжджають навіть клоуни, яким пішов дев"ятий десяток. В одній лише Мексиці цим мистецтвом професійно займаються більше десяти тисяч людей, третина з них - жінки.

  Дар`я Тарадай, 5 канал

  Попередній матеріал
  Значна частина Північної Кореї - у вогні
  Наступний матеріал
  На Дніпропетровщині заборонили продавати зібрані у лісі гриби
  Теги: