У Лондонському зоопарку стартував щорічний підрахунок тварин [відео]

  Щорічний підрахунок тварин розпочався у Лондонському зоопарку. Загалом, найближчими тижнями перед працівниками стоїть завдання поставити на облік кожного з приблизно сімнадцяти з половиною тисяч мешканців звіринця.

  Від сов до видр, від пінгвінів до пітонів - порахувати усіх мають працівники Лондонського зоопарку. Щорічна процедура зазвичай займає тижні, адже у звіринці мешкають понад сімсот п’ятдесят різних видів тварин. Для полегшення підрахунку - великим тваринам вдягають спеціальні мікрочіпи. Найменших комах на кшталт мурах рахують не окремо, а колоніями. Найважче рахувати риб та тварин, які вміють маскуватися. 

  Девід Філд, директор: "Пінгвінів або сурікатів рахувати легко. Але коли справа стосується птахів у відкритих вольєрах - починаються невеликі складнощі. Для нас дуже важливо отримати точну інформацію - не скільки саме тварин ми маємо, а що це за тварини".

  Щорічний підрахунок є обов’язковим для отримання ліцензії на роботу. Усю зібрану інформацію зоопарк передає до глобальної бази даних. Згодом її використовуватимуть для програм з розведення рідкісних тварин. Також до списку вносяться новонароджені звірі, що дає змогу у майбутньому підбирати їм пару в інших зоопарках, тим самим дотримуючись чистоти виду.

  Девід Філд, директор: "Ми часто чуємо, що популяція різних тварин у природі зменшується. Утім, маємо добрі новини. За допомогою програм зі збереження та розведення, які ми виконуємо спільно з урядами різних країн, існують великі шанси зберегти та збільшити кількість диких тварин".

  Серед досягнень Лондонського зоопарку - успішна програма з розведення полінезійських равликів, які вважаються зниклими у природі. Також до звіринця прибула пара суматранських тигрів, які цього року мають принести потомство. Вже навесні вони мають заселитися у новозведений вольєр.

  Дмитро Яковенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  У Чехії почав діяти Закон про амністію
  Наступний матеріал
  Кінотеатр у США, де торік відбулось масове убивство - у центрі скандалу
  Теги: