У Лондоні відкрився фестиваль віртуальних забавок

  Фанати відеоігор в усьому світі шаленіють. У Лондоні відкрився наймасштабніший фестиваль цих віртуальних забавок - "Єврогеймер експо".

  Боксувати, як на справжньому рингу та розстріляти віртуального противника у три-де форматі пропонують усім відвідувачам найбільшого у світі фестивалю відеоігор, що розпочався у Лондоні. Триватиме експозиція - місяць.

  Хлопчик учасник фестивалю: "Мені так усе подобається! Я насміявся від душі".

  Хлопчик учасник фестивалю: "Це справді круто і дуже вражає! Зображення має глибину. Ніби все відбувається насправді".

  На виставці представлять останні розробки галузі, що базуються на найновіших сенсорних технологіях. Так, відвідувачі експозиції мають змогу насолодитися іграми, що дивують модним тривимірним форматом. Вони розраховані на останні моделі приставок, користуватися якими можна без спеціальних окулярів. Крім того, героями деяких ігор можна керувати лише голосом. Спробувати новинки тільки за перший день роботи мали змогу близько 20-ти тисяч геймерів.  

  Сара Майлс, розробник відеоігор: "Майбутнє галузі - за технологіями, представленими тут. Зокрема це управління голосом. Утім нам варто над цим ще попрацювати. У майбутньому впроваджуватимемо цю технологію передусім у спортивних іграх".

  Більшість з цих забавок потраплять на ринок не раніше грудня. Триватиме ж виставка до 4 листопада. Організатори сподіваються, що її відвідають понад сто тисяч людей.
  5 канал 

  Попередній матеріал
  Вибух у Таїланді - 3-є людей загинуло
  Наступний матеріал
  Новікова: У резолюції ПАРЕ не врахували жодну поправку опозиції
  Теги: