У Лондоні відкрилася міжнародна виставка іграшок [сюжет, відео]

  Ляльки у вбранні співачки Леді-Гага і Лего-містечка для Гаррі-Поттера. Такі новинки можна побачити на міжнародній виставці іграшок у Лондоні. Щоправда, вхід вільний - лише для торгових представників. Діти - зможуть побачити нові іграшки лише за кілька місяців, коли вони опиняться на поличках магазинів.

  Роботи з зіркових війн мабуть єдині непривітні персонажі  на виставці-ярмарку іграшок у Лондоні. Решта експонатів -  приємніші. Наприклад, риба, що плаває у повітрі і грайливо махає хвостиком, відповідаючи на дистанційні команди. А це комахи мікро-роботи, які не втомлюються бігати у лабіринтах. Серед таких фантастичних іграшок є і традиційна залізниця з удосконаленим потягом. Тепер він має кілька швидкостей. Представили і модернізовані машинки. Деякі мають спортивний тюнінг.

  Майкл Гелоу, міжнародний бренд-менеджер Carrera: "Каррера ми оснастили літієвою батарейкою, на кшталт тих, що використовують у сучасних справжніх автівках - еко-гібридах. Такі батарейки дуже легкі, а тому машинка легша і більш швидкісна. Власне, цього і хочуть дітлахи".

  Власний іграшковий світ пропонує створити Лего. Мешканцями містечок можуть стати Гаррі-Поттер, персонажі зіркових війн і навіть герої з історії іграшок.  

  Льюїс Хетевей, менеджер з роботи із замовниками Lego: "Звичайно, ми удосконалюємо наші варіанти Лего-сіті. Для цього співпрацюємо з такими студіями як Гаррі Поттер, Ворнер Бразерс, Зіркові війни Лукаса та Диснеєм, і звичайно з історією іграшок і Тачками. Адже дітлахи дуже люблять ці казкові історії, і тому хочуть грати цими популярними образами".

  Для дівчаток є приваблива пропозиція: лялька, вбрання якої легко змінювати. У гардеробі чимало чудирнацьких суконь Леді-Гага. 

  Анна Чонг, дизайнер ляльки Бандай: "Сучасні дівчатка диктують свої смаки. Тому мене попросили створити десять суконь леді-гага спеціально для ляльки".

  Як не дивно, але новинками зі світу іграшок на виставці грають дорослі. Менеджери компаній влаштувують різні шоу для торгових представників з усього світу. Дітей можна побачити лише біля кількох екпонатів і тільки у ролі моделей. Проте, вже незабаром, виробники обіцяють викласти свої новинки на полички магазинів. Батькам треба неабияк підготуватися до походів у дитячі супермаркети. Лего-сіті з Гаррі-Поттером тягне на сто шістдесят доларів. у стільки ж обійдеться і новий гелікоптер з дистанційним управлінням. Лялька з сукнями леді-гага коштуватиме до півсотні даларів. А любителям поганяти доведеться викласти за  машинку зі спортивним тюнингом понад триста доларів.

  Ганна Ільїних, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Невідомі встановили рояль на острівці посеред затоки Біскайн у Маямі
  Наступний матеріал
  В Одесі попрощалися з Яблонською
  Теги: