lenta.ru

У Китаї відвідувачам IKEA заборонили спати в магазині

  Керівництво компанії IKEA заборонило відвідувачам спати в своєму пекінському магазині.

  Про це повідомляють китайські ЗМІ, пише Lenta.Ru.

  Таке рішеннябуло прийнято в зв'язку з тим, що занадто багато людей заходили в магазин не для здійснення покупок, а для того, аби подрімати.

  За словами співробітника IKEA, сплячі відвідувачі почали завдавати магазину занадто багато неприємностей, а їх непривабливий вигляд відштовхує потенційних покупців. При цьому він зауважив, що у працівників IKEA поки що погано виходить боротися з відвідувачами, які вирішили просто подрімати. Вони або просто ігнорують прохання співробітників магазина, або переміщуються у затишніші місця.

  За інформацією китайських ЗМІ, в пекінському IKEA дійсно дуже багато сплячих, що заважають оглядати меблі. Наприклад, жінка на ім'я Бао розповіла, що не бачить нічого поганого у відпочинку в магазині IKEA, втомившись від шопінгу. Вона навіть засумнівалася, що такий факт може суттєво впливати на здійснення покупок відвідувачами.

  Люди стали приходити в пекінський магазин подрімати після того, як в 2014 році представник компанії Джозефін Торелл заявила, що покупці можуть відчувати себе в IKEA як вдома. Вона тоді розповіла, що пекінська компанія ніяк не бореться зі сплячими відвідувачами.

  Нагадаємо, що у китайському містечку бородатим чоловікам заборонили їздити в автобусах.

   

  Попередній матеріал
  МОЗ пропонує ліквідувати Держсанепідслужби
  Наступний матеріал
  Президент Польщі 9 квітня вперше в історії виступить у Верховній Раді

  Китайський рибалка врятував стокілограмову черепаху

  Сотні тисяч бджіл захопили квартиру в китайському місті Ченгду [відео]

  Китайці навчилися друкувати автомобілі на 3D-принтері

  У китайському місті бородатим чоловікам заборонили їздити в автобусах