У Китаї відкрили перший готель капсульного типу

  Перший у Китаї готель капсульного типу відкрився у місті Шанхай. Подібні маленькі ліжко-місця з`явилися ще сорок років тому у Японії. Досвід успішного бізнесу китайці перейняли саме звідти. Ніч у теплій капсулі з чистою білизною, телевізором і виходом в інтернет обійдеться усього у десять доларів.

  Довжина такої міні-кімнати усього два метри, а ширина сто десять сантиметрів. Скоротати ніч у такому помешканні можна усього за чотири долари. За телевізор, будильник і безпровідний вихід в інтернет доведеться доплатити більш як удвічі. Ідею збудувати перший готель капсульного типу власник запозичив у Японії.

  Та Зань, власник капсульного готелю: "Коли я навчався в університеті у Японії, також працював в одному з капсульних готелів у Токіо. Мені сподобалася ідея такого закладу, і я подумав, чому б не відкрити подібний у Китаї. До того ж - це дуже вигідний бізнес і, водночас, зручні умови для пожильців".

  На відміну від японських готелів капсульного типу, клієнти шанхайського не зможуть прийняти ванну. Зате мають вибір де спати: у зоні для хропунів, чи тихих гостей. Є також душова кімната, вітальня і місце для курців.

  Цян Сюань: "Як на мене тут дуже зручно. Щось на зразок маленьких кімнат у студентських кампусах. Проте, там невеличку площу ділять кілька людей. А тут можна усамітнитися. До того ж дуже приваблива ціна, за яку отримуєш усе необхідне".

  Таку думку поділяють далеко не усі гості Шанхая. У бюджетному готелі можна переночувати за таку ж саму ціну. Щоправда, про задовільний рівень сервісу та чистоти у них можна і не мріяти. Але є можливість витягнутися у повний зріст.

  Чжоу Кецзюнь: "Я б не залишився у такому місці на ніч. Краще вже обрати бюджетний готель. Хай навіть доведеться трохи переплатити. Проте, якщо забронюєш кімнату заздалегідь - отримаєш чималу знижку. І ти будеш жити у нормальній кімнаті".

  Серед решти недоліків готелю капсульного типу у Шанхаї гості називають - незручні двері. А точніше те, що їх заміняє лише тоненьке жалюзі. Тож, здебільшого, ліжко-місця у ньому бронюють чоловіки.

  Ганна Ільїних, 5 канал.  

  Попередній матеріал
  У США збирають кошти на захист звинуваченого у витоку інформації для Wikileaks
  Наступний матеріал
  Українка посіла четверте місце на кубку світу з біатлону
  Теги: