У Китаї 16 молодих пар одружилися просто неба у 25-градусний мороз [відео]

  Справжньому коханню холод - не завада. Шістнадцять молодих пар - одружилися просто неба у китайському місті Харбін. Масову церемонію влаштували - попри двадцятип`ятиградусний мороз.

  День свого весілля двадцятип`ятирічний Лі та його обраниця Жань - не забудуть ніколи. Адже не багатьом випадає нагода обмінятися обручками на засніженій і скутій морозом центральній площі міста на очах сотень туристів. На згадку залишаться - світлини молодих на тлі гігантських скульптур зі снігу та криги. Ними місто прикрасили - до традиційного льодового фестивалю.

  Лі Роньсін, молодий: "Ніколи не хотів брати шлюб на стандартній церемонії. Підготовка до неї - виснажує, а саме свято швидко забувається. А таке весілля, як наше - дійсно варто запам`ятати!"

  Шлюбній церемонії передує - серйозна підготовка. Адже самих обіймів коханого - недостатньо, щоби вберегтися від морозу. Тож молодята заздалегідь продумують і холодостійкі вбрання, і зачіски та макіяж, які не зіпсують жодні примхи погоди. Втім, попри усе це запевняють: такі весілля - не лише яскравіші, а й дешевші за традиційні.

  Ма Веньхуа, молодий: "Перед тим, як витрачати великі суми на весілля - варто подумати, за які гроші наша родина житиме далі. Такі церемонії, як нинішня - не лише чудовий спосіб відсвяткувати шлюб, а й - зекономити".

  Масові зимові весілля проводять у китайському Харбіні щороку. А у місцевих мешканців навіть є повір`я - чим лютіший мороз у день шлюбу, тим міцнішою буде новостворена родина.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Тель-Авів потерпає від сильної повені
  Наступний матеріал
  Консул Білорусі загинув у Ріо-де-Жанейро
  Теги: