Facebook

У Києві відкрилися два котокафе

  Жителі Києва, які люблять котів, відтепер можуть приємно провести час у закладах з цими тваринами.

  Таких місць нещодавно відкрилося два - Tofycatspace неподалік від Пейзажної алеї та котокафе "Лапа" на Позняках. Tofycatspace позиціонується як місце для тих, хто "любить котів та мистецтво". Разом з відкриттям там представили виставку картин молодої київської художниці Анастасії Сіренко.

  У котокафе "Лапа" діє система погодинної оплати. "Ідея створити такий заклад у Києві виникла півроку тому, коли ми дізналися про існування подібних в Азії. Зараз у нас в кафе живуть шість дорослих кішок та двоє кошенят. Ми поєднали приємне з корисним - котів ми беремо з притулку, і якщо відвідувач забажає, зможе забрати тваринку додому. Звісно, за умови, що забезпечить їй гідний догляд", - розповіла сайту DreamKyiv засновниця котокафе Олена Зозуля.

  Кафе подібного формату працюють також у Токіо, Сингапурі, Парижі, Лондоні, Мадриді. У травні котокафе відкрили у Львові.

  Нагадаємо, у польському місті Бидгощ в одному з притулків живе кіт, який доглядає за хворими тваринами. Після того, як фотографії турботливого кота були опубліковані в інтернеті, один з користувачів припустив, що тварина працює в притулку медбратом.

  Попередній матеріал
  Держдеп і Пентагон виступають за надання Україні потужної зброї – журналіст
  Наступний матеріал
  Дмитро Кулеба: Путін і Медведєв злісно порушують українське законодавство, за що понесуть відповідальність
  Теги: