У Хорватії відкрили Музей розбитих сердець [репортаж, відео]

  Серед його екпонатів - сокира, музичні диски та весільні сукні. Усе це - пам`ятки стосунків, які не склалися. Поруч із кожним експонатом - анонімна історія його колишніх власників.

  Музей розлучень вигадали двоє хорватів - Олінка Віштіца і Дражен Грубич. Колись - закохана пара, тепер - друзі й бізнес-партнери. 2006-го - уже після розставання - вони надумали збирати романтичні пам`ятки. Почали із друзів. Досить швидко колекція розрослася. До того як осісти у Загребі, виставка  мандрувала світом.

  За чотири роки мандрівний музей назбирав чимало дивовиж. Приміром - штучні груди, що їх якийсь чоловік змушував носити свою дружину. Зрештою, та не витримала і пішла. Поруч - справжній протез. Його колишній власник - ветеран балканських воєн - мав роман із медсестрою. Пише - штучна нога протрималася довше за їхні стосунки. 

  Не менш драматичні історії - за кожним із експонатів Музею. Непримітні музичні диски приховують роман 62-річної американки із вдвічі молодшим чоловіком. Несправна кавоварка - спомин про надмірно прискіпливого коханця. Лист на уламках зі скла - лишився від віртуальних стосунків. Таких пам`яток - у Музеї вже більше сотні. Колекція розростається і виходить до інтернету. Там - на спеціальному сайті - можна зберігати пам`ятні смс та фотографії.

  Попередній матеріал
  На фінішній прямій порятунок гірників Чилі
  Наступний матеріал
  70 років виповнилося би сьогодні Джону Леннону [репортаж, відео]
  Теги: